לא הצלחתם לצור קשר? השאירו הודעה:

Location

הכתובת שלנו קיבוץ יסעור 50

time

יום א׳ - ש׳ 11:30 - 8:00

phone

חייגו עכשיו

מתנדבים

עדי בלוך

התנדבות חודשית בכלביה

עדי, סטודנטית באוניברסיטה העברית ללימודי וטרינריה, החלה להתנדב בתחילת 2017. עדי: "בילדותי גידלתי הרבה סוגי בעלי חיים אבל לא כלב כי הורי התנגדו. שמעתי מחברים על עמותת כלבלאב, דמיינתי כלבייה כמקום עצוב עם כלבים הסגורים בכלוב כל היום, אבל בההתנדבות הראשונה שלי הבנתי כמה שמחה ואהבה הכלבים מקבלים. אין אושר גדול מלראות כלב ששהה שנים בכלבייה ונקשרת אליו מאוד, מאומץ וזוכה לבית טוב. גם אם נכנסתי לכלבייה עם מצב רוח רע, תמיד יוצאים עם חיוך על הפנים."

ריצ'רד בגרוב

התנדבות שבועית בכלביה

ריצ'רד מכרמיאל החל להתנדב בכלביה ב-2018 כשהיה בכיתה י'. ריצ'רד: "למדתי דרך ועם המתנדבים החדשים והוותיקים על הכלבים ואיך הם מתנהגים, איזו שמחה ואהבה גדולה יש להם כשהם רואים את המתנדבים כשמגיעים. אבל הדבר הכי מעניין זה לראות את המתנדבים באים כל שבוע לכלביה, לא משנה מה מזג האוויר, בשביל לעזור לכלבים כדי שיהיה להם טיפה יותר טוב".

רונית בן אברהם

התנדבות דו חודשית בכלביה ורכזת אומנות

רונית מנהלת מעבדה מיקרוביולוגית של מזון מים ואביזרים רפואיים ומלמדת באורט בראודה מיקרוביולוגיה של מזון. גרה בעצמון ומתנדבת בעמותה החל מ- 2008. אחראית משמרת בתורנויות השבת ואחראית על מערך האומנות של העמותה. רונית: "התחלתי בקטן ועכשיו אני כל יום מתעסקת בענייני העמותה מספר שעות. הכי חשוב לא להתיאש ולהתמיד. יש לי שבעה כלבים שכולם מהעמותה ובנוסף 2 חתולים, הרבה תוכים, ארנבות שרקנים וצבים".

יוליה ברזינה

התנדבות שבועית בכלביה

יוליה מהררית, צלמת בנפשה ובמקצועה, אוהבת אדם וטבע, מתנדבת בכלבלאב מינואר 2019. יוליה: "את ההחלטה להתחיל להתנדב עם כלבים דחיתי שנים, כמו הרבה אנשים אחרים שדוחים ל״מחר״ את הרצונות והחלומות שלהם. יום אחד פשוט החלטתי שזהו, השארתי את פרטי באתר העמותה וקרן המקסימה חזרה אלי. הגעתי, התאהבתי ונשארתי. הרגשת הסיפוק, אהבת החינם הלא מובנת מאליה, הזכות לתת ולקבל באופן מיידי, הכי מיידי שיש- הדברים הללו יקרים מפז. אפשרו לעצמכם את המתנה הזו."

עידן בריימן

התנדבות שבועית בכלביה

עידן, תלמידת כיתה י"א מכרממיאל החלה את התנדבותה בכלביה בשנת 2018. מגיעה כמעאט כל יום שישי לתורנות. עדין: " ההתנדבות עבורת בתורה הכי כיפית ומספקת שיש, כשאת יודעת שאת נמצאת בשביל הכלבים".

דידי גולדברט

התנדבות דו חודשית בכלביה

דידי, מהנדס תוכנה במקצועו מכרמיאל החל להתנדב ב- 2016. דידי: "זכינו לפגוש אנשים מדהימים בעמותה ובני נוער מצויינים. בנוסף, זכינו בסקאי, כלב שאימצנו מהכלביה, שהתגלה ככלב חכם, חברותי, מצחיק ומגונן".

נבו גולדברט

התנדבות דו חודשית בכלביה

נבו, תלמיד בחטיבת הביניים בכרמיאל, החל את התנדבותו ב- 2016 כשהיה בן 10 יחד עם אביו. נבו: " ההתנדבות עזרה לי להתגבר על הפחד מכלבים. אימצנו כלב מהכלבייה שאני מאוד אוהב אותו".

אולגה דמנטייב

התנדבות שבועית בכלביה

אולגה מחיפה החלה להתנדב בעמותה ב- 2015. מגיעה כל יום ראשון לטיפול בכלבים ובנוסף על נקיונות וטיולים גם דואגת לטפח, לסרק ולקלח את כולם. מעבר לאהבתה הגדולה לכלבים שיפרה אולגה את העברית בזכות מעורבותה הגדולה בחיי היום יום של העמותה.

גדי הירש

התנדבות שבועית בכלביה ורכז אימוצים

גדי מהנדס אפליקציות בהייטק, מנהריה. החל להתנדב ב- 2014 יחד עם ביתו ונשאר גם לאחר שהתגייסה. אחראי משמרת של תורנות שישי ומרכז את נושא האימוצים בעמותה. גדי: "ההתנדבות בעמותה מהווה אתנחתא מאורך החיים האינטנסיבי, כיף והנאה ללא גבולות. מעגל שמתחיל בקליטת כלב חדש שננטש, שיקומו וחידוש האמון בבני אדם, שמסתיים במציאת בית חם, שווה את כל המאמץ וההשקעה. האינטרקציה עם הכלבים, הצוות שמורכב ממתנדבים בשלל גילאים עושים את "התורנות" לדבר כיפי ומהנה מעין כמותו."

אורי הירש

התנדבות שבועית בכלביה

אורי מנהריה החלה להתנדב בשנת 2013 כשהיתה בת 10. הצטרפה לאחותה הגדולה שהתנדבה בעמותה בכל יום שישי ולאחר מכן המשיכה להגיע עם אביה גדי.

אבי וולמרק

התנדבות שבועית בכלביה

אבי תושב מצפה אבי"ב עוסק באימון כלבים ומדריך לכלבנות טיפולית. פועל בתחום הכלבים החל מ- 2012. החל להתנדב בכלביה ביולי 2019. אבי: "התנדבותי בעמותה נובעת מתוך רצון לסייע לכלבים שננטשו ע"י בעליהם, לשפר את איכות החיים שלהם ולאפשר להם הזדמנות למשפחה חדשה. וכמובן הפעילות הזאת תורמת גם לאיכות החיים שלי ואני שמח על האפשרות שיש לי לפעול במסגרת הזאת."

דולב זריהן

התנדבות שבועית בכלביה

דולב מאחיהוד, בת 18 תלמידת כיתה יב מתנדבת מ- 2017 ומגיעה כל יום שישי לתורנות. דולב: "ההתנדבות בעמותה חשפה בפניי את מצבם של בעלי החיים בישראל וגרמה להעצמת הבטחון האישי שלי מול אנשים".

נורית יונס

התנדבות שבועית בכלביה

נורית יונס, גימלאית של אוניברסיטת חיפה, מתגוררת בחיפה והחלה את התנדבותה בכלבלאב במאי 2019. נורית: " ההתנדבות מעשירה אותי בחוויות ובידע נרכש אודות עולמם המופלא של הכלבים. מרגש אותי בכל פעם שמאומץ כלב מהעמותה ומועבר כלב אחר במקומו. ממליצה בחום על ההתנדבות בעיקר לחבר'ה שמעוניינים לגדל כלב וחוששים בגלל העדר ניסיון.

ניר ישחקוב

התנדבות חודשית בכלביה

ניר ישחקוב, עתודאי שלומד ביולוגיה באוניברסיטת תל אביב מכרמיאל, החל את התנדבותו בכלביה בשנת 2016

עופר כספי

התנדבות דו חודשית בכלביה

עופר מהנדס מכונות בחברת חשמל, תושב עצמון אב ל- 3 בנות, נשוי לנאוה. החל להתנדב בינואר 2019. עופר: "הגעתי לכלביה בזכות הבת שלי גלי, אשר ״לחצה״ עלי ללכת ולנסות...ומאז, נשבתי בקסמם של הכלבים שנמצאים שם. אני אישית מרגיש שזו מצווה גדולה וזכות ענקית לבוא כל פעם לעמותה... לנקות, להאכיל ובעיקר לטייל עם הכלבים."

רותם להמן

התנדבות חודשית בכלביה

רותם, מנהלת איכות סביבה ובטיחות בתעשיה, מתגוררת בכרמיאל, החלה להתנדב בכלביה יחד עם בתה ובעלה ביולי 2017. רותם: "הגענו לכלבלאב לאחר בקשה של כרמל הבת שלנו בת ה- 11. הסכמנו לנסות ומאז בגשם בחורף ובחמסינים בקיץ אנחנו מגיעים להתנדב בעמותה ולעשות טוב לכלבים ולעצמנו! עבורנו זה זמן איכות, זמן לתת משהו ליקום ללא תמורה ישירה ונמדדת."

כרמל להמן

התנדבות חודשית בכלביה

כרמל שמתגוררת בכרמיאל החלה להתנדב ביולי 2017 כשהיתה בת 10. מגיעה לתורנויות בשבתות עם אמה ואביה. כרמל: "ההתנדבות גורמת לי לתחושת סיפוק מעצם זה שאני נותנת ללא קבלת כסף אלא אהבה ושמחה מהכלבים. והנושא מעניין מאוד את הילדים בכיתה שלי."

ורוניק לייבה

התנדבות שבועית בכלביה

ורוניק שהחלה את התנדבותה בכלביה באוקטובר 2018 מגיעה כל יום שישי ממעלות תרשיחא. ורוניק עובדת בישקר כפועלת ייצור. ורוניק: "אני מאוד אוהבת להתנדב בעמותה, היכרתי אנשים מדהימים שעושים לילות כימים להציל כלבים, דבר שראוי להערצה בעיניי".

שירז לייבה

התנדבות שבועית בכלביה

שירז לייבה, תלמידת כיתה י"ב ממעלות תרשיחא. החלה להתנדב בכלביה באוקטובר 2018 ומגיעה לתורנויות ימי שישי בכלביה. שירז: "נהנית מאוד להתנדב בכלביה, גם כיף לי לעזור ולתרום ככל שאני יכולה, וזה גם עושה לי טוב, משחרר ומעלה את מצב הרוח בגלל החום והאבה הגדולה שאני מקבלת מהכלבים"

הודיה לייבה

התנדבות שבועית בכלביה

הודיה בת ה- 10 מתנדבת החל מאוקטובר 2018 ומגיעה כל יום שישי ממעלות תרשיחא עם אמה ואחותה המתנדבות בכלביה. הודיה: "אני נהנית מאוד ולומדת הרבה על היחסים בין בני האדם לכלבים. אין דבר שמשמח אותי יותר מאשר כשמאמצים כלב, למרות הקשר האישי שלי עם הכלבים".

מושיק מצא

התנדבות שבועית בכלביה ורכז תחזוקה

הדסה מרב

התנדבות שבועית בכלביה

הדסה, מורה לחינוך מיוחד, גימלאית מתגוררת בקיבוץ סער, החלה להתנדב במאי 2018. מאז היא מתייצבת כל יום ראשון לתורנות. הדסה: "ההתנדבות מאד חשובה לי, לעשות מה שמתחשק לי, בלי חשבון. אני אוהבת את היום הזה בשבוע ומעניין לי להכיר את המתנדבים השותפים".

אשר נוצני

התנדבות שבועית בכלביה

אשר תושב יובלים, נשוי+4, פנסיונר של חברת "מקורות" מ-2010, התחיל להתנדב ביוני 2016. מגיע כל יום שני לתורנויות בכלביה, מסייע בכל משימה נדרשת ולוקח אליו לאומנה את הכלבים הפצועים שצריכים מקום שקט להחלים. אשר: "אני נהנה להתנדב כדי לעזור לכלבים, להיות בידידות ובשיתוף עבודה עם מתנדבות מקסימות ונערות/נערים נהדרים".

ניצן נשרי

התנדבות שבועית בכלביה

ניצן, תלמידת כיתה י' במשגב, גרה בצורית והחלה להתנדב בעמותה במהלך קיץ 2019 ניצן: אני מתנדבת בכלבייה בגלל שאני מאוד אוהבת כלבים, אני אוהבת את חברתם ואהבתם. אני מתנדבת כי זה בונה את האישיות כשאתה עוזר למישהו אחר מרצונך החופשי. לראות את הכלבים שמחים נותן לי סיפוק. ההתנדבות שלי גם עוזרת בכח אדם, ומישהו לחלוק איתו את האחריות שיש על הכלבים."

יהודית סגל

התנדבות שבועית בכלביה ואחראית כספים

יהודית מכפר ורדים מנהלת בבנק בעברה וגימלאית בהווה החלה את התנדבותה בעמותה בשנת 2010 מתייצבת בכל ימי ראשון כאחראית משמרת לתורנות בכלביה ומנהלת את נושא הכספים בעמותה. יהודית: "אני מתה על כלבים ומעבר לכך ההתנדבות טובה לפיגורה (אחרי כל תורנות אני פחות ק"ג, שחוזרים למחרת). מישהו צריך לעשות זאת עבור הכלבים והעיקר מבחינתי הידיעה שאני לא מכלב את זמני בכלום."

שלי סלוצקי

התנדבות שבועית בכלביה

שלי, יועצת ארגונית ובעלת חברת השמה, גרה בעצמון ומתנדבת מאז 2011 בעמותה. שלי: "ההתנדבות בכלבלאב היא עשייה כל כך חיונית. כאשר אני רואה כל פעם מחדש איך כלבים שמגיעים מבוהלים ובמצב ירוד משתקמים פיזית ונפשית בעזרת המתנדבים, וגם זוכים בהמשך לבית חם, זה סיפוק אדיר. גאה להיות חלק מקבוצה מופלאה של מתנדבים שעובדים קשה ולאורך שנים רק מתוך אהבה ומסירות".

שחר עזרא

התנדבות שבועית בכלביה

שחר מקיבוץ יסעור החלה להתנדב בשנת 2018 כשהיתה בכיתה ט' ומגיעה כמיעט כל שישי לתורנות. שחר: "ההתנדבות בעמותת כלבלאב מאוד משמעותית עבורי. היא דורשת מסירות, אחריות וכמובן אהבה כלפי כלבים. העמותה עושה עבודה מדהימה, וכל יום אני לומדת על משהו מדהים חדש שהעמותה עשתה ועושה למען הכלבים. העמותה מורכבת מאנשים מדהימים וכלבים מקסימים, ואני שמחה כל כך שהחלטתי להצטרף אליה."

טלי ענתבי

התנדבות שבועית בכלביה ואחראית מדיה

טלי מקרית ביאליק מנהלת צהרון ביתי, מגדלת 4 כלבים ו- 6 חתולים. החלה להתנדב בעמותה ב-2017. טלי: "כל החיים אהבתי בעלי חיים. זו אהבה שאי אפשר להסביר אותה במילים. הלב מתרחב. ההתנדבות גורמת לי אושר עצום וסיפוק גדול. הדאגה לחסרי הישע. האהבה שמקבלים מהם בחזרה שווה הכל. כל כלב שמוצאים לו בית זה עולם ומלואו בשבילי. שמחה להיות חלק ממשפחת כלבלאב".

קרן פורן-אברהמי

התנדבות חודשית בכלביה ורכזת מתנדבים

קרן, מהנדסת ברפאל גרה בגילון מגדלת 4 כלבים שכולם מהעמותה ו-3 חתולים אישיים. החלה להתנדב בשנת 2012 לאחר שאימצה את כלבתה קוצ'ה מהעמותה. קרן: "הסיפוק העצום לראות כלב מצולם בבית שכוב על הספה או מחובק עם אחד מבני המשפחה כל כך גדול, שזה מפצה על כל העבודה האינסופית ונותן כוח להמשיך. ההתנדבות לצד אנשים מופלאים שעושים מעל ומעבר כדי להציל עוד כלבים ולתת להם הזדמנות לחיים מאושרים מעצימה וממלאה ואני גאה להיות חלק מעמותת כלבלאב."

יהודית פלי

התנדבות שבועית בכלביה

יהודית פלי, סמנכ"לית תפעול וכח אדם בחברת הלן דורון, מתגוררת ביעד החלה להתנדב באפריל 2019. יהודית: "אני אוהבת כלבים בכל לבי. מזה שנים החלטתי שכאשר אפרוש לגמלאות אתנדב לסייע בכלביית כלבלאב. אני גאה ושמחה להיות חלק מצוות מתנדבים מסורים העושה לילות כימים למען הכלבים, באהבה ובנפש חפצה. בניגוד לחששותי הכלביה אינה מקום עצוב והמאמץ הגדול המושקע במציאת משפחות לכלבים נושא פרי מרשים. ההתנדבות גורמת לי לסיפוק עמוק והביאה עימה בונוס שלא ציפיתי לו - חברות עם אנשים נהדרים."

ניבה פורן

התנדבות שבועית בכלביה ויו"ר העמותה

ניבה מטל אל, גימלאית בהווה ומנכ"לית עיריית נצרת עילית בעבר, החלה את התנדבותה בעמותה ב- 2014. מתייצבת כל שלישי לתורנות מוקדמת בכלביה, מתפקדת כי"ור ועד העמותה בשנים האחרונות ומשמשת כאומנה לכל גור יונק שננטש. ניבה: "נשאבתי יותר ויותר לצורך בהצלת כלבים, הטיפול בהם ומציאת בית מתאים לכל אחד. בצד הקשיים יש סיפוק בל ישוער בהבטחת חיים לכלבים ובמתן המחסה וההגנה שהם כה זקוקים להם."

יפעת פרת

התנדבות שבועית בכלביה

יפעת, מחנכת בבית ספר יסודי עפ"י הגישה האנטרופוסופית, מתגוררת בכמון החלה את התנדבותה בעמותה בשנת 2017. לפני כן פעלה בצורה עצמאית בחילוץ כלבים נטושים. יפעת: "אני אוהבת כלבים מאז ומתמיד. אני מתנדבת כי כואב לי על כל כלב נטוש, ולצערי יש הרבה כאלה. לכלבים יש נשמה מלאה ברגש אהבה ונאמנות וכל אחד מהם היה רוצה ושמח לבית חם ואוהב ומשפחה ולא להיות יותר בודד, צמא ורעב. אני בעמותת כלבלאב גם בגלל המתנדבים הנפלאים וכי יש בכלבלאב הרגשה של בית".

איילת צידון

התנדבות שבועית בכלביה

איילת, תושבת שכניה, עובדת בתחום משאבי האנוש, החלה להתנדב בעמותה בתחילת 2018. איילת: "אני אוהבת מאוד בעלי חיים מאז ומתמיד, וההתנדבות בעמותה היא לקחת חלק במעגל החיים בקהילה".

שרון ראפ

התנדבות דו חודשית בכלביה

שרון משכניה, גמעבירה סדנאות עם לברדור טיפולי בספריות, בתי ספר, גנים וצהרונים. וכן טיפולים פרטניים. חזרה להתנדב עמותה ב- 2019 לאחר הפסקה של 6 שנים בהתנדבות. שרון: "תמיד גידלתי ואהבתי כלבים והם היו חלק משמעותי בחיי. ההתנדבות נותנת לי זמן לעצמי, בטבע, עם הכלבים ועם אנשים מאוד מסורים ואכפתיים"

פנינה קורנפלד

התנדבות שבועית בכלביה

פנינה, מתווכחת דירות מכרמיאל מתייצבת כל יום שני כאחראית תורנות בכלביה

אילנה קידרון

התנדבות שבועית בכלביה

אילנה, גימלאית צה"ל, נשואה ואמא ל-3 ילדים וסבתא ל-7 נכדים ומתגוררת בכפר ורדים. החלה להתנדב עמותה ב- 2009 אחרי טיול ארוך בהודו כאשר הגיעה לכלביה לאמץ כלב ונשאבה לעמותה. אילנה: "הקשר עם הכלבים, עבודת הצוות המתגמלת והמפגש עם אנשי העמותה המיוחדים, שכולנו מדברים באותה שפה- שכלב זה נפש יקרה שאנו חפצים באיכות חייו הטובה, זה ערך שמצאתי בו שמחה והנאה שלא אוותר עליה".

נגה שגב

התנדבות דו חודשית בכלביה

נגה, מנהלת טלנט במשאבי אנוש במטה קבוצת שטראוס, מתגוררת בקדרים ומתנדבת בעמותה מ- 2016 יחד עם בתה ניצן

ניצן שגב נדיר

התנדבות דו חודשית בכלביה

ניצן בת ה- 11 מקדרים החלה את התנדבותה בעמותה יחד עם אמה ב- 2016

נדב שחר

התנדבות חודשית בכלביה

נדב מרקפת, תלמיד חטיבה במשגב החל להתנדב בעמותה ביוני 2018 כשהיה בן 13. נדב: "ההתנדבות בעמותה מרגיעה ומשחררת ומהווה עבורי מקום מפלט. מרגיש טוב לדעת שאתה עוזר לכלבים שמצבם היה רע והיה רע לולא עזרת העמותה"

אושרת שוורץ

התנדבות שבועית בכלביה

אושרת שוורץ, תלמידת כיתה י"א מכרמיאל. החלה להתנדב בכלביה באוקטובר 2018 ומאז מגיעה כמעט בכל יום שבת לתורנות בכלביה. אושרת: "אני מאוד אוהבת להגיע לכלביה ולטייל עם הכלבים"