לא הצלחתם לצור קשר? השאירו הודעה:

time

יום ביקורים בתאום מראש בלבד׳ - ׳ - ימי אימוץ מפורסמים ברשתות החברתיות ובגוגל

phone

חייגו עכשיו

אומנה מצילה חיים

אומנה מצילה חיים

אומנה מצילה חיים

משפחת אומנה היא ההבדל בין מוות לבין פוטנציאל לאימוץ אוהב לתמיד.
לפרטים והצטרפות שלחו ווטסאפ לקרן 0558819701 או לרונית 0544853293 וספרו על עצמכם

משפחת אומנה מהווה בית זמני לכלבים נטושים (גורים או בוגרים) שבחוץ חשופים למחלות, רעב, דריסה או ידיים לא מתאימות.
הצלת הכלבים הנטושים דורשת זריזות בהוצאה מהרחוב ומציאת בית אומנה. רק לאחר ההגעה לבית האומנה אנו מתחילים בבירור רפואי, שיקום, בליווי מלא של העמותה. עם השלמת הבירור פועלת העמותה למציאת אימוץ קבע (אפשרי גם ע"י האומנה במידה ומתאים).
האומנות שלנו מעידות שלמרות הקשיים, תחושת ההצלה נותנת משמעות גדולה ואושר לכל המשפחה וגם יכולה לספק הצצה זמנית לחיים עם כלב בבית (גור או בוגר) ולבדוק את המוכנות לאימוץ קבע.

נדגיש כי עמותת כלבלאב היא עמותה צפונית ולכן יש חשיבות ויתרון לאומנה ניידת שיכולה להגיע לאסוף את הכלב ולהסיעו לטיפולים במידת הצורך.

מדוע יש צורך באומנות?
מועצות ועיריות רבות באזור הצפון אינן פועלות כלל להצלת כלבים נטושים. במקרה הטוב, כאשר מתקבל דיווח על כלב נטוש, הן שוכרות לוכדים מקצועיים ומשלמות את העלות הנדרשת בהסגרים אזוריים. רב מוחלט של הכלבים נותר ללא מענה: כלבים ללא טיפול רפואי וללא גישה למזון ימותו בשטח מבלי שידעו אהבה אפילו יום בחייהם. גם בהסגרים האזוריים הטיפול בכלבים הוא מינימלי, האימוצים אינם קיימים וסופם של מרבית הכלבים לאחר תקופת חסד קצרה ידוע.
צוות האומנות שלנו, שפועל בהתנדבות מלאה, מקבל אינספור שיחות ביום לסיוע בחילוץ והצלה. מרגע קבלת ההודעה, יש צורך לפעול במהירות ולמצוא אומנה על מנת להבטיח את שלומם של הכלבים. לעיתים מדובר באמא עם גורים, לעיתים בכלב פצוע או חולה. כמעט תמיד הכלבים נטושים בשטח, כלבים של אף אחד שאם לא נתגייס להצילם ימצאו את מותם בשטח או במכלאות.

מה נדרש מאומנה?
כל שנדרש הוא רצון לעזור להציל את חסרי הישע.
כאומנה אתם מתחייבים לספק לכלב חסר בית מחסה, אוכל, טיפול רפואי, ולא פחות חשוב אהבה ותשומת לב. הכלבים הנטושים חווים אולי לראשונה בחייהם קשר אוהב עם אדם ולכן האומנה דואגת לא רק לשיקום פיזי אלא גם לשיקום נפשי.
אנחנו מבקשים ממשפחת האומנה לדאוג להביא את הכלב לטיפול הרפואי שהוא זקוק לו, לתת לו חום ואהבה ולדווח על כל דבר שנדרש על מנת להבטיח את שלומו של הכלב.
העמותה מתחייבת לשאת בעלות הכספית – מזון וטיפול רפואי – ולאחר השלמת סל רפואי ושיקום ראשוני, העמותה תפעל למציאת אימוץ ובית קבע.
נדגיש שכאשר אנו מצילים כלב מהרחוב, אנחנו לא יודעים שום דבר לגביו, לא גזע, לא גיל, אלא רק שהוא צריך הצלה מיידית.
חשוב להבין שהכלבים שלהם נדרשת אומנה נאספים מהרחוב ואנחנו גם לא יודעים מה מצבם הרפואי. ברב המקרים הכלבים לא מחוסנים עדיין והרבה פעמים הם מגיעים עם פרעושים, קרציות ותולעים. העמותה מעניקה טיפול רפואי ראשוני מיידי, אך דרושים מספר ימים של התאוששות והחלמה.

עמותת כלבלאב פועלת להכניס אור לחייהם של כלבים אלה, ואנחנו לא רוצים לוותר על אף אחד!
אנחנו מזמינים אתכם להצטרף למעגל האומנות שלנו ולהציל חיים!
שלחו הודעת ווטסאפ "רוצה להצטרף כאומנה" לקרן wa.me/972558819701 או לרונית wa.me/972544853293